Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Zásahy hliadok MsP v 5. týždni

V týždni od 28. januára 2019 do 3. februára 2019 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste 1192 udalostí. Medzi nimi bolo aj 270 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 837. Mestská polícia v 1 prípade spolupracovala s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci, v 2 prípadoch s Policajným zborom SR a v 1 prípade so Slobodou zvierat.

Priestupku proti verejnému poriadku sa dopustili celkom 5 ľudia, čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 11 ľuďom. Požívanie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách evidujeme v 2 prípadoch a zákaz predaja alkoholických nápojov v 1 prípade. Znečisťovanie odpadom , nepovolené pouličné aktivity boli zaznamenané v 3 prípadoch, neporiadok okolo kontajnerov a ich stojisk v 2 prípadoch. Evidujeme 1 prípad priestupku na úseku ochrany životného prostredia, 2 priestupky proti občianskemu spolunažívaniu a 1 priestupok proti majetku.

Porušovanie zákona o ochrane nefajčiarov sme zaznamenali v 7 prípadoch , podmienky držania psov porušil 1 majiteľ psa.

Na príslušné úrady mestská polícia nahlásila 3 staré vozidlá. Celkom 3 dopravné značky sme zaznamenali poškodené.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 212 prípadoch a 81 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov mestskí policajti riešili na Františkánskom námestí, odkiaľ evidujeme 55 priestupkov.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.2.2019 / 4.2.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti