Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Zásahy hliadok MsP v 32. týždni

V týždni od 03. augusta do 09. augusta preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 1719 udalostí. Medzi nimi bolo aj 366 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 1135. Mestská polícia v 2 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi RZP,  s príslušníkmi HaZZ v 2 prípadoch  a v 4 prípadoch so Slobodou zvierat.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 26 ľuďom, v 34 prípadoch sa ľudia dopustili priestupku proti verejnému poriadku, požívanie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách zistili v 23 prípadoch. Záverečné hodiny a prevádzkové časy nedodržali v 8 prevádzkach, nepovolené exteriérové sedenie bolo zistené v 1 podniku.  Obťažovanie osôb evidujeme v 1 prípade a rovnako 1 prípad bol zaevidovaný ako nepovolená pouličná aktivita.

Neporiadok okolo kontajnerov a ich stojísk bolo zistené v 13 prípadoch. 27 prípadov bolo zaznamenaných v prírode, kde ľudia porušili zákon o lesoch.

Na príslušné úrady bolo nahlásených až 16 vrakov motorových vozidiel a 7 prípadov poškodenia dopravného značenia.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené v celkom 584 prípadoch a  46 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov mestskí policajti riešili na Páričkovej ulici, odkiaľ evidujeme celkom 65 priestupkov.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.8.2020 / 12.8.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti