Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Zásahy hliadok MsP v 31. týždni

V týždni od 1.augusta do 7. augusta 2016 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste 1408 udalostí. Medzi nimi bolo aj 253 takých, ktoré po overení hliadkami priamo na mieste sa ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom ale patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a tých bolo 882. V dvoch prípadoch hliadky mestskej polície spolupracovali s príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru a v troch prípadoch s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci. Na príslušné úrady bolo nahlásených sedem starých vozidiel.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná pre 81 ľudí a neporiadok okolo kontajnerových stojísk bol zistený 9 krát. Štyri priestupky sa týkali nepovoleného ambulantného predaja a 65 nedodržania stanovených prevádzkových hodín. Napriek zákazu konzumácie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách tento zákaz porušilo 21 ľudí a prípady obťažovania okoloidúcich zo strany niektorých neprispôsobivých občanov hliadky mestskej polície riešili 15 krát.  Počas týždňa hliadky mestskej polície zistili aj 19 priestupkov súvisiacich s nepovolenými pouličnými aktivitami a 12 porušení zákona na ochranu nefajčiarov tým, že ľudia fajčili na zastávkach mestskej hromadnej dopravy.

Blokovacie zariadenia na nesprávne parkujúce vozidlá boli založené 473 krát a 120 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov v sledovanom týždni zistili a riešili jednotlivé hliadky na Antolskej ulici a to 48.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 23.8.2016 / 23.8.2016

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti