Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Zásahy hliadok MsP v 3. týždni

V týždni od 15. januára 2018 do 21. januára 2018 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste 1506 udalostí. Medzi nimi bolo aj 258 takých, ktoré po preverení hliadkami priamo na mieste sa ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom ale patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke a tých bolo 1110. K zraneným ľuďom hliadky mestskej polície počas týždňa 8 krát privolávali pracovníkov rýchlej zdravotnej pomoci. Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajní pre 23 ľudí a neporiadok okolo kontajnerových stojísk bol zistený 9 krát. Tri priestupky sa týkali porušenia zákona, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov, prípadne príslušných všeobecne záväzných nariadení v tejto oblasti.

Prípady obťažovania okoloidúcich zo strany niektorých neprispôsobivých občanov hliadky mestskej polície riešili 7 krát a fajčiari niektoré ustanovenia zákona na ochranu nefajčiarov tým, že fajčili na zastávkach mestskej hromadnej dopravy porušili 11 krát.

Počas týždňa mestskí policajti nahlásili na príslušné úrady tri prípady poškodenia dopravných značiek a päť starých vozidiel.

Blokovacie zariadenia na nesprávne zaparkované vozidlá boli založené 694 krát a 123 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov – 36 zistili a riešili jednotlivé hliadky na Františkánskom námestí.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 30.1.2018 / 30.1.2018

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti