Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Zásahy hliadok MsP v 2. týždni

V týždni od 06. januára do 12. januára 2020 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste 1270 udalostí. Medzi nimi bolo aj 309 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 834. Mestská polícia v 6 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci, v 3 prípadoch s príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru SR.

Priestupku proti verejnému poriadku sa dopustilo celkom 11 ľudí,  čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 20 ľuďom. V 12 prípadoch mestskí policajti zistili a riešili ľudí, ktorí požívali alkoholické nápoje na verejných priestranstvách, v 5 prípadoch ľudí, ktorí obťažovali ďalšie osoby a v 1 prípade osobu, ktorá vykonávala nepovolené pouličné aktivity v uliciach mesta. Záverečné hodiny a prevádzkové časy neboli dodržané v 6 prevádzkach.

Priestupok proti občianskemu spolunažívaniu bol riešený v 1 prípade, rovnako v 1prípade bol riešený priestupok proti majetku.

Na 1 mieste bolo zaznamenané skladovanie stavebného materiálu  bez povolenia, neporiadok okolo kontajnerov a ich stojísk bol zistený v 7 prípadoch. Na príslušné úrady  mestská polícia nahlásila 8 starých vozidiel a 6 prípadov, kedy bolo zistené poškodenie dopravného značenia.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 500 prípadoch a  80 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov  mestskí policajti riešili  na Páričkovej ulici, odkiaľ evidujeme 49 priestupkov.

 

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 15.1.2020 / 15.1.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti