Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Zásahy hliadok MsP v 14. týždni

V týždni od 30.marca do 5.apríla preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 605 udalostí. Medzi nimi bolo aj 348 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 156. Mestská polícia v 3 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci a v 6 prípadoch so Slobodou zvierat.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 4 ľuďom, v 6 prípadoch sa ľudia dopustili priestupku proti verejnému poriadku, 5 priestupkov na úseku podnikania.  V 7 prípadoch mestskí policajti zistili a riešili ľudí, ktorí požívali alkoholické nápoje na verejných priestranstvách a v 4 prípadoch zistili a riešili tých, ktorí porušili zákon na o ochrane nefajčiarov tým, že fajčili na zastávkach MHD. Nepovolené skládky sme zaznamenali v 2 prípadoch.

 V 3 prípadoch sme zaznamenali poškodenie dopravného značenia, o tej skutočnosti sme informovali príslušné úrady.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 68 prípadoch a  29 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov  mestskí policajti riešili  na Františkánskom námestí, odkiaľ evidujeme 11 priestupkov.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 9.4.2020 / 9.4.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti