Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Zásahy hliadok MsP v 13. týždni

V týždni od 23. marca do 29. marca 2020 preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 538 udalostí. Medzi nimi bolo aj 316 takých, ktoré po preverení hliadkami priamo na mieste sa ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke tých bolo 140. V 5 prípadoch spolupracovala mestská polícia s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci a v 1 prípade s príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru.

Neporiadok okolo kontajnerových stojísk bol zistený 1 krát a v 13 prípadoch zistili a riešili mestskí policajti  nepovolenú konzumáciu alkoholických nápojov na verejných priestranstvách. Priestupky proti verejnému poriadku boli zo strany mestskej polície riešené v 4 prípadoch a priestupok na úseku podnikania 1 krát. Ustanovenia zákona, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov nerešpektovali 2 majitelia psov, čím sa dopustili priestupku.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná pre 5 ľudí. V 3 prípadoch mestskí policajti zistili priestupok proti majetku a v 1 prípade užívanie verejného priestranstva bez povolenia.

Na príslušné úrady bolo nahlásených 8 starých vozidiel, 4 nové nelegálne skládky a 1 prípad poškodenia dopravného značenia.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 54 prípadoch a 16 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov – 16 zistili a riešili hliadky mestskej polície na Potočnej ulici.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 1.4.2020 / 1.4.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti