Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Zásahy hliadok MsP v 11. týždni

V týždni od 9.marca do 15.marca preverovali hliadky mestskej polície v hlavnom meste celkom 1 163 udalostí. Medzi nimi bolo aj 352 takých, ktoré sa po preverení hliadkami priamo na mieste ukázali ako neopodstatnené.
 

 
 

K opodstatneným zisteným a riešeným prípadom patrili priestupky z oblasti bezpečnosti a plynulosti v cestnej premávke, tých bolo 637. Mestská polícia v 9 prípadoch spolupracovala s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci, v 4 prípadoch s príslušníkmi PZ, v 1 prípade s príslušníkmi Hasičského a záchranného zboru SR a v 3 prípadoch so Slobodou zvierat.

Čistota a poriadok na verejných priestranstvách bola ľahostajná 28 ľuďom, v 9 prípadoch sa ľudia dopustili priestupku proti verejnému poriadku, 1 priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Priestupok proti majetku dokumentovali v 1 prípade.  V 23 prípadoch mestskí policajti zistili a riešili ľudí, ktorí požívali alkoholické nápoje na verejných priestranstvách, v 1 prípade zasa človeka, ktorý obťažoval ďalšie osoby a taktiež v 1 prípade človeka, ktorý vykonával nepovolené pouličné aktivity v uliciach mesta. Záverečné hodiny a prevádzkové časy neboli dodržané v 1 prevádzke. V 7 prípadoch sme zaznamenali poškodenie dopravného značenia, o tej skutočnosti sme informovali príslušné úrady.

Blokovacie zariadenie bolo na nesprávne zaparkované vozidlá založené celkom v 396 prípadoch a  28 motoristov si po odtiahnuté vozidlo muselo zájsť do areálu príslušnej odťahovacej služby. Najviac priestupkov  mestskí policajti riešili  na Františkánskom námestí, odkiaľ evidujeme 24 priestupkov.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 17.3.2020 / 17.3.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti