Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

V Novom Meste po novom

Je dobré, ak si motoristi pozorne všímajú aj zvislé dopravné značenie. Aj to nové, ktoré pribudlo popri cestách na vstupe do lokality Tehelné pole v bratislavskom Novom Meste. Samospráva tu spustila pilotný projekt, v ktorom platia pravidlá regulovaného parkovania. Tento preferuje obyvateľov s trvalým pobytom v tejto mestskej časti.
Regulované parkovanie Nové Mesto
 

 
 

Vymedzené úseky miestnych komunikácií pre dočasné parkovanie motorových vozidiel mestskej časti Bratislava - Nové Mesto zaradené do pilotného projektu Tehelné pole sa týkajú ulíc Bajkalská – od Trnavskej po Vajnorskú, Bartoškova, Belehradská, Budyšínska, Česká, Družstevná, Hlučínska, Jarošova, Jiskrova, Kalinčiakova, Kominárska, Kováčska, Kukučínova – od Trnavského mýta po Jarošovu, Kukuričná, Kutuzovova, Laskomerského, Mestská, Moravská, Nová, Odbojárov, Osadná, Plzenská, Pri starej prachárni, Priečna, Príkopova, Rešetkova, Robotnícka, Sadová, Sliezska, Škultétyho, Športová, Tehelná, V.Tegelhoffa, Vajnorská – od Trnavského mýta po Bajkalskú.

Pre štart pilotného projektu bola vybraná lokalita, ktorá je najviac zaťažená parkovaním áut ľudí, ktorí v nej nežijú. Či už sú to návštevníci futbalových a hokejových zápasov, ale aj koncertov v NTC. V čase konania týchto podujatí miestni obyvatelia večer majú problém doma zaparkovať. Viac informácií o parkovacej politike nájdete na webovej stránke mestskej časti https://parkovanie.banm.sk/

 

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 7.1.2021 / 7.1.2021

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti