Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

V lete sa venujú mestskí policajti aj vodným plochám na kúpanie

Veľký Draždiak
Príslušníci Okrskovej stanice Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy - Petržalka sa počas hliadkovej činnosti zameriavajú aj na kontrolu dodržiavania zákazu voľného pohybu psov v areáli jazera Veľký Draždiak a zákazu vstupu psov do vodnej plochy.
 

 
 

Podľa slov veliteľa petržalskej Okrskovej stanice MsP hlavného komisára Mgr. Ladislava Faturu „sú častým problémom nielen majitelia psov, ktorí sem chodia v horúcich letných dňoch svojich psíkov "schladiť", ale čoraz častejšie sa tu objavujú i jazdci na koňoch z neďalekej stanice, ktorí Veľký Draždiak navštevujú z rovnakého dôvodu ako psíčkari".

Letná sezóna a kúpanie na jazerách, či kúpaliskách so sebou častokrát prináša i riziká akými sú napríklad krádeže. Mestská polícia Bratislava preto upozorňuje i na túto problematiku a odporúča návštevníkom jazier a kúpalísk, aby väčší obnos peňazí a ceniny nechávali pre istotu doma a mali pri sebe len to najpotrebnejšie. Mestskí policajti taktiež kladú dôraz na obozretnosť a opatrnosť počas kúpania sa. Svoje osobné veci by preto občania nemali nechávať bez dozoru. Vhodné je v prípade opustenia opaľovacieho miesta požiadať niektorého z okolitých návštevníkov o ich postráženie. V prípade krádeže je potrebné kontaktovať políciu. 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.7.2017 / 12.7.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme



 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti