Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

V centre mesta začínajú pôsobiť spoločné policajné hliadky

Spoločné jazdecké hliadky v Starom Meste
Dupot konských kopýt po dlažbe bratislavského Starého Mesta dotváral dnešnú takmer zimnú atmosféru v tejto časti Bratislavy. Dnešným dňom totiž začali v meste pôsobiť spoločné zmiešané jazdecké hliadky mestskej polície a Policajného zboru.
 

 
 

Na verejný poriadok z konských sediel dnes dohliadali mladší inšpektor Marián Antony s 9-ročným koníkom Reisenom z mestskej polície a ppor. Lenka Weisssová s 10-ročnou kobylkou Sehery z Policajného zboru.

„Spoločné jazdecké hliadky budú pôsobiť nielen v Starom Meste, ale budeme ich nasadzovať aj do Lesoparku, na Dunajskú hrádzu, do Sadu Janka Kráľa, či záhradkárskych lokalít. Jazdec na koni má zo sedla dokonalý prehľad o situácii, ktorá na danom území momentálne je a v prípade páchania protiprávnej činnosti dokáže včas zakročiť,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície.

Aj počas dnešnej premiéry mali policajti práce viac ako dosť. Riešili niekoľko neprispôsobivých osôb či už za nepovolenú konzumáciu alkoholických nápojov na verejných priestranstvách, ale obťažovanie občanov zo strany niektorých neprispôsobivých osôb, ako i viacero priestupkov znečisťovania verejných priestranstiev.

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19.4.2017 / 19.4.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti