Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Športový deň náčelníka mestskej polície

Futbalisti zo Starého Mesta
V areáli Stanice jazdeckej polície a kynológie v Mlynskej doline sa 14.júna 2017 uskutočnil Športový deň náčelníka mestskej polície. Počas neho si mestskí policajti zmerali svoje sily vo futbalovom turnaji, v streľbe zo vzduchovky, v preťahovaní lanom a v hode podkovou.
 

 
 

Mimoriadnej pozornosti všetkých bol práve futbalový turnaj policajtov zo všetkých okrskových staníc mestskej polície o putovný pohár náčelníka mestskej polície. Ten naposledy získali policajti zo Starého Mesta. Tento rok sa im darilo  a po dvoch minuloročných víťazstvách im putovný pohár definitívne zostáva.

Medzi športujúcich mestských policajtov zavítal aj primátor hlavného mesta Ivo Nesrovnal.

„Mnohí z našich policajtov sa stretávajú často len na rôznych spoločných akciách na ktorých zabezpečujú verejný poriadok,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník mestskej polície. „Dnešným športovým dňom  sme chceli, aby sa kolegovia a kolegyne stretli aj mimo služobného nasadenia, aby si navzájom zmerali svoje sily v rôznych športových disciplínach. Myslím si, že sa nám to všetkým podarilo a už teraz sa všetci tešia na podobné neformálne stretnutie všetkých nás aj v budúcnosti.“


 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.6.2017 / 14.6.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti