Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Stalo sa

 

Spoločné koordinačné stretnutie v súvislosti s blížiacou sa uzávierkou komunikácií v Bratislave

Na pôde veliteľstva MsP hl. mesta SR Bratislavy sa v súvislosti s blížiacou plánovanou uzávierkou komunikácií v Bratislave uskutočnilo v priebehu včerajšieho dňa spoločné koordinačné stretnutie predstaviteľov mestskej polície a Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.
koordinačné stretnutie
 

 
 

Cieľom tohto stretnutia bola výmena informácií, vytýčenie úloh a postupov pri zabezpečovaní prejazdnosti a bezpečnosti cestnej premávky centrom mesta. Pre účely zabezpečovania aktuálneho informovania verejnosti zriadilo hlavné mesto SR Bratislavy v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR informačnú linku 0800 24 2000, prostredníctvom ktorej sa budú môcť Bratislavčanky, Bratislavčania ako aj návštevníci mesta dozvedieť aktuálne informácie o dopravnej situácii, obmedzeniach, obchádzkových trasách a zmenách, ktoré môžu nastať z operatívnych dôvodov.

Občanov preto prosíme, aby všetky rady a odporúčania sledovali, aby sme toto náročné obdobie, ktoré nás v najbližších dňoch čaká, spoločnými silami zvládli a bezpečnosť v uliciach zachovali.


 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.2.2019 / 14.2.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti