Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Sme pripravení dohliadať na bezpečnosť a verejný poriadok počas blížiacich sa sviatkov

Na dnešnom tlačovom brífingu primátora hl. mesta SR Bratislavy JUDr. Iva Nesrovnala, konanom na Vrakuňskom cintoríne, informoval vrch. kom. Ing. Ivan Lechner o prijatých opatreniach zo strany Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy v súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých a Pamiatky zosnulých.
cintorín Vrakuňa
 

 
 

Uviedol, že mestskí policajti sa formou zvýšeného výkonu služby od dnešného popoludnia až do dňa 4. novembra 2018 postarajú o bezpečnosť a verejný poriadok na cintorínoch najmä v Slávičom údolí, Krematóriu, Martinskom a Vrakuňskom cintoríne. V bezprostrednom okolí bratislavských cintorínov budú participovať pri organizácií dopravy a zabezpečení bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. V tejto súvislosti apeloval na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa riadili pokynmi ako mestskej, tak aj štátnej polície.

Zároveň návštevníkov cintorínov upozornil, aby si dávali pozor na svojej osobné veci a tie nenechávali kdekoľvek voľne bez dozoru položené a tak nedávali šancu zlodejom. Pripomenul, že v prípade, ak by sa už niekto stal svedkom takéhoto protiprávneho konania, je potrebné bezodkladne ihneď kontaktovať príslušníkov mestskej alebo štátnej polície.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 26.10.2018 / 26.10.2018

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti