Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Ružinovský starosta sa stretol s náčelníkom mestskej polície

Na parkovisku
Dnes sa uskutočnilo stretnutie starostu bratislavskej mestskej časti Ružinov Ing. Mgr. Dušana Pekára s náčelníkom Mestskej polície Bratislava vrchným komisárom Ing. Ivanom Lechnerom a veliteľom Okrskovej stanice Mestskej polície Bratislava – Ružinov hlavným komisárom JUDr. Jaroslavom Tulejom.
 

 
 

Cieľom pracovného stretnutia bolo oboznámiť starostu s prácou okrskárov mestskej polície, ktorí pôsobia aj v mestskej časti Bratislava – Ružinov.

Momentálne je v Bratislave na pracovnej pozícii okrskár mestskej polície zaradených 44 príslušníkov, pričom v mestskej časti Bratislava - Ružinov pôsobia piati z nich. Zámerom mestskej polície je, aby terajší okrskári, ale aj tí budúci boli akousi „spojkou“ medzi občanmi a vedením samosprávy. Ružinovská samospráva ako aj vedenie mestskej polície pripravuje na najbližšie dni spoločnú akciu, kde sa zamerajú na riešenie najčastejších problémov v tejto mestskej časti a to problematiku bezdomovectva, čistoty a poriadku na verejných priestranstvách, ako aj nepovolenú konzumáciu alkoholických nápojov.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19.7.2017 / 19.7.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti