Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície > Blokové pokuty

 

Putovný pohár náčelníka MsP skončil opäť v Starom Meste

Športový deň náčelníka mestskej polície má za sebou ďalší úspešný ročník. Aj tentokrát sa toto milé podujatie konalo v areáli kynologickej stanice mestskej polície v Mlynskej doline.
Športový deň náčelníka MsP
 

 
 

Hlavným programom športového dňa bol minifutbalový turnaj O putovný pohár náčelníka mestskej polície. Ten minuloročný vyhrali mestskí policajti z Expozitúry Bratislava 1. Či sa im podarí prvenstvo obhájiť zaujímalo každého a súperi tomu podriadili aj taktiku. Už prvý zápas, v ktorom sa stretli Staromešťania s kolegami z Ružinova naznačil, že jednotlivé družstvá to ľahké mať nebudú. Tieto slová sa napokon potvrdili aj pri záverečnom vyhlasovaní. Prvenstvo sa opäť ušlo futbalistom zo Starého Mesta, druhá priečka patrí na tento rok mestským policajtom z Dúbravky a v treťom mieste sa umiestnili kolegovia z Petržalky. Všetkým víťazom i porazeným gratulujeme.

Športový deň náčelníka mestskej polície však nie je len o futbale. Jeho organizátori pre všetkých pripravili v rámci neho aj viaceré zaujímavé súťaže. Bola to z tradičná streľba zo vzduchovky, siamské dvojičky, skok vo vreci, ale aj hod lopičkou na cieľ. Víťazov týchto disciplín čakali na záver naozaj zaujímavé ceny. A skutočne milým prekvapením športového dňa bolo aj vystúpenie utajeného hosťa podujatia - ako sa ukázalo Igora Kmeťa staršieho. Ten svojimi pesničkami dostal policajtov takmer do varu, za čo mu ďakujeme.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.6.2019 / 14.6.2019

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa