Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > Činnosť polície

 

Prajeme krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov

Vážení Bratislavčania, milé kolegyne a kolegovia,

prichádzajú najkrajšie sviatky roka, ktoré každý z nás chce stráviť s tými najbližšími. Niektorí z nás však tohtoročné sviatky, ale aj rozlúčku so starým rokom strávia v uliciach nášho mesta. Obetujú svoje sviatky, aby ostatní mohli vychutnávať pokojné chvíle v kruhu svojich rodín, priateľov a známych. Budú bdieť nad mestom, nad pokojom jeho ulíc a námestí. Za vysvietenými oknami domov budú svätiť sviatky ľudia, ktorí sa spoliehajú na našu ochranu. Vedia, že vďaka Vám, ktorí budete práve v službe môžu ďakovať za to, že oni môžu pokojne doma vychutnávať čaro nastávajúcich sviatkov.
vianočné sviatky
 

 
 

Všetkým Vám - kolegyniam a kolegom by sme sa chceli aj touto cestou poďakovať za celoročnú snahu, za všetky tie činy, ktoré pomáhajú budovať dobrú povesť našej mestskej polície. Priali by sme si, aby práve ona bola synonymom bezpečnosti nášho hlavného mesta, symbolom pokoja.

Všetkým Vám – nielen kolegyniam a kolegom, ale aj obyvateľom nášho hlavného mesta prajeme pokojné prežitie vianočných sviatkov a do Nového roku nadmieru lásky Vašich blízkych, vieru v správnosť toho čo robíme a nádej – tú nádej, ktorá skrýva v sebe prísľub lepších dní a prísľub dôvery, ktorá je základom bytia nás všetkých...

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 22.12.2017 / 22.12.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti