Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > O nás > Pracovné príležitosti

 

Pracujte s nami pre naše mesto

Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy hľadá nových kolegov. Pracujte s nami pre naše mesto a pomôžte nám, aby Bratislava bola bezpečným a čistým mestom a aby sa v nej Bratislavčania aj návštevníci cítili spokojne.
 

 
 

Ponúkame viacero benefitov: 13. a 14. plat, možnosť ubytovania v ubytovni pre mimobratislavských príslušníkov, príspevok na bývanie pre obyvateľov Bratislavského samosprávneho kraja (vo výške 100.-€), príspevok na dopravu, zľavy na MHD, možnosť využívať voľné vstupy do športových zariadení mesta, ale aj ďalšie sociálne výhody.

Vyžadujeme vek minimálne 21 rokov, bezúhonnosť, duševnú, telesnú a odbornú spôsobilosť.

Cieľom vedenia mestskej polície, Magistrátu hl. mesta Bratislavy, ako aj poslancov mestského zastupiteľstva je zvyšovať počet príslušníkov mestskej polície. Veríme, že viac policajtov v uliciach prinesie viac bezpečnosti a spokojnosti občanov.

Bližšie informácie záujemcom poskytne pracovníčka personálneho oddelenia p. Krajčovičová na telefónnom čísle 02/59980655, prípadne osobne na adrese Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy, Gunduličova 10, 811 05 Bratislava.

 

 

Odkazy

 
Kontakt: Jozefína Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 28.3.2017 / 13.7.2020

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti