Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka > O nás > Pracovné príležitosti

 

Pracovné príležitosti

 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
16.6.2021Výberové konanie na pracovnú pozíciu Technik Pultu centrálnej ochrany hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy [PDF, 175 kB]
Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu „Technik Pultu centrálnej ochrany“ hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy. Žiadosť spolu s požadovanými podkladmi je v prípade záujmu potrebné doručiť elektronicky do 30.06.2021 vrátane na adresu personalne@mp.bratislava.sk
Mgr. Barbora Krajčovičová
10.6.2021Výberové konanie na pracovnú pozíciu Manažérka/manažér riadenia interných procesov mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy [PDF, 232 kB]
Hľadáme profesionálku alebo profesionála, ktorý dokáže prekonať všetky nástrahy pri riadení civilných oddelení mestskej polície. Do našich radov by sme radi prijali nového človeka /kolegyňu, kolegu/, ktorý dokáže zastupovať náčelníka, viesť a najmä zlepšovať činnosť viacerých oddelení, ako napríklad oddelenie ľudských zdrojov a vzdelávania, oddelenie prevádzkovo-technické, finančné, právne, sťažností a správnych konaní a ďalšie.
Mgr. Barbora Krajčovičová
29.12.2020Pridaj sa k nám...
Spomedzi slovenských miest v hlavnom meste v súčasnosti pôsobí najviac mestských policajtov. Pri prepočte na jedného mestského policajta v Bratislave pripadá až 1589 obyvateľov, zatiaľ čo napríklad v Košiciach je to 1014 obyvateľov a v Žiline 927.
PhDr. Peter Pleva
28.1.2019Staň sa jedným z nás [PDF, 263 kB]
Máš rád zaujímavé povolanie? Baví ťa práca s ľuďmi? Ak áno, si na správnej adrese. Staň sa jedným z nás a posilni naše rady.
Jozefína Krajčovičová
21.11.2019Hľadáme nových kolegov [PDF, 65 kB]
Záleží Vám na tom, aby sa ľudia vo Vašom okolí cítili bezpečne? Ste spoľahliví a v rozhodovaní samostatní? Komunikujete s ľuďmi zdvorilo, s porozumením? Sami dodržiavate zásady občianskeho spolunažívania? Ak ste odpovedali na otázky kladne a chcete sa vo svojom živote spolupodieľať na dodržiavaní zákonov a prehlbovať si svoje znalosti, pridajte sa k nám!
Jozefína Krajčovičová
10.7.2019Chcete sa stať našim cyklistom?
Záleží Vám na tom, aby sa ľudia vo Vašom okolí cítili bezpečne? Ste spoľahliví a v rozhodovaní samostatní? Komunikujete s ľuďmi zdvorilo, s porozumením? Sami dodržiavate zásady občianskeho spolunažívania? Ak ste odpovedali na otázky kladne a chcete sa vo svojom živote spolupodieľať na dodržiavaní zákonov a prehlbovať si svoje znalosti, pridajte sa k nám! Ponúkame Vám stabilný príjem a zamestnanie.
Jozefína Krajčovičová
13.7.2020Pracujte s nami pre naše mesto
Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy hľadá nových kolegov. Pracujte s nami pre naše mesto a pomôžte nám, aby Bratislava bola bezpečným a čistým mestom a aby sa v nej Bratislavčania aj návštevníci cítili spokojne.
Jozefína Krajčovičová

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »


Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Pracovné príležitosti

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa | O webe | Vyhlásenie o prístupnosti