Orientačná ponuka

Facebook

Mestská polícia - Oficiálne internetové stránky


Vyhľadávanie


 
 
 

Hlavná ponuka

Preskočiť ponuku

Cesta: Titulka

 

Parčík na Račianskom mýte patrí všetkým

Račianske mýto
V širšom centre hlavného mesta nie je veľa miest, kde sa dá poprechádzať, odpočinúť si na lavičkách a oddýchnuť si od ruchu veľkomesta. Parčík na Račianskom mýte k týmto miestam určite patrí.
 

 
 

Žiaľ, spoznali ho aj niektorí ľudia bez strechy nad hlavou mysliac si, že tento slúži len pre ich potreby a nie pre všetkých Bratislavčanov. To, čo v parčíku zostáva po ich návšteve je doslova na zaplakanie.

„Na správanie sa týchto ľudí, znečisťovanie okolitého priestoru, ako aj nepovolenú konzumáciu alkoholických nápojov sa obyvatelia blízkeho okolia právom sťažujú,“ hovorí vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. „Naše hliadky preto týmto miestam venujú zvýšenú pozornosť a výsledkom sú desiatky a desiatky zistených a riešených priestupkov,“ dodáva Ivan Lechner.

Len v tomto roku v parčíku na Račianskom  mýte a v jeho okolí mestskí policajti zistili a riešili vyše 80 priestupkov súvisiacich s nepovolenou konzumáciou alkoholických nápojov na verejných priestranstvách, alebo porušení v oblasti čistoty a poriadku. Tieto sú s priestupcami následne riešené v zmysle zákona. V minulom týždni k týmto priestupkom pribudlo ďalších 17. V kontrolách tejto lokality budú mestskí policajti venovať i naďalej zvýšenú pozornosť.

 

 

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 2.10.2017 / 2.10.2017

 

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybrali sme 

Informácie v päte

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.

Prihlásiť sa