Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aj mestským policajtom nesmierne záleží na tom, aby v čo najväčšej možnej miere pomohli zabrániť šíreniu koronavírusu medzi ľuďmi

Dátum: 26.03.2020
Autor: Mestská polícia Bratislava
Aj mestským policajtom nesmierne záleží na tom, aby v čo najväčšej možnej miere pomohli zabrániť šíreniu koronavírusu medzi ľuďmi

V tejto mimoriadnej situácii podávame pomocnú ruku každému, kto ju potrebuje

Aj mestským policajtom nesmierne záleží na tom, aby v čo najväčšej možnej miere pomohli zabrániť šíreniu koronavírusu medzi ľuďmi.
 
 
Z činnosti hliadok
 
 
 
V tejto mimoriadnej situácii preto podávame pomocnú ruku každému, kto ju potrebuje. Príslušníci z Expozitúry MsP Bratislava II už v minulom týždni pomáhali rozvážať zdravotnícky ochranný materiál do ambulancií v druhom bratislavskom okrese a pokračujú v tom aj naďalej. V priebehu tohto týždňa sa k nim pridali aj mestskí policajti z bratislavskej Petržalky. Obdobný materiál doposiaľ rozviezli do 121 ambulantných zdravotníckych zariadení v piatom bratislavskom okrese. O pomoc s rozvozom mestskú políciu poprosila samospráva a policajti neváhali ani sekundu. Nie je to však všetko. Okrem tejto formy pomoci sa bratislavskí mestskí policajti na pravidelnej báze venujú aj kontrolám detských ihrísk, či školských a športových areálov. V rámci kontrolnej činnosti, samozrejme, neobchádzajú ani prevádzkové jednotky a rovnako dohliadajú na verejný poriadok aj počas výdaja stravy.
 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 27.3.2020 / 27.3.2020

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.