Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestskí policajti sa začali vzdelávať v anglickom jazyku

Dátum: 15.01.2020
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestskí policajti sa začali vzdelávať v anglickom jazyku

Vrámci pilotného projektu MsP týkajúceho sa vzdelávania príslušníkov sme v utorok popoludní otvorili kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých

V priestoroch stanice MsP so sídlom na Obchodnej ulici sme v utorok popoludní otvorili kurz anglického jazyka pre mierne pokročilých.
 
 
jazykové kurzy
 
 
 

Ide o pilotný projekt  MsP týkajúci sa vzdelávania príslušníkov, ktorého cieľom je zvýšiť profesionálny výkon služby smerom k širokej verejnosti. O potrebe dosiahnutia kvalitatívnej zmeny vo výkone služby mestských policajtov smerom k turistom, ale aj cudzincom dlhodobo žijúcim na území hlavného mesta SR Bratislavy hovoril náčelník MsP JUDr. Marek Gajdoš ihneď po nástupe do funkcie. Za jeho aktívnej iniciatívy spolu so splnomocnenkyňou pre bezpečnosť a drogovú politiku Mgr. Ivetou Chovancovou sa jazykového vzdelávania príslušníkov MsP nezištne ujali dobrovoľníci z IBM Careers, za čo im srdečne ďakujeme. Keďže ide o kurz v trvaní pol roka, veríme, že naši kolegova budú mať dostatok času na to, aby sa v anglickom jazyku zdokonalili a tak zvýšili svoju profesionálnu úroveň v teréne. Prajeme im v tomto smere veľa zdaru a úspechov.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 16.1.2020 / 16.1.2020

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.