Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vianočné trhy pod našim dohľadom

Dátum: 25.11.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Vianočné trhy pod našim dohľadom

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy aj v tomto roku počas konania sa vianočných trhov zabezpečuje verejný poriadok

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy v úzkej spolupráci s Krajským riaditeľstvom PZ v Bratislave aj v tomto roku počas konania sa vianočných trhov nepretržite zabezpečuje verejný poriadok.
 
 
trhy
 
 
 

Zvýšený výkon služby je sústredený najmä na Hlavnom námestí, Františkánskom námestí, nádvorí Starej radnice a  Hviezdoslavovom námestí, ako aj v okolitých uliciach, až do ukončenia Staromestských vianočných trhov na Hviezdoslavovom námestí dňa 23.12.2019.

Trhy každoročne navštevuje množstvo Bratislavčanov a turistov, čo predstavuje žiaľ, priestor pre vreckových zlodejov. Tí dokážu veľmi rýchlo využiť nepozornosť ľudí v dave a dostať sa tak nenápadne k ich osobným veciam. Mestská polícia preto apeluje na všetkých návštevníkov trhov, aby dbali na bezpečnosť svojich vecí, boli  ostražití a svoje osobné veci ako kabelky, tašky, či peňaženky mali vždy dostatočne zabezpečené a pod dohľadom. V prípade, ak sa už niekto stane obeťou vreckového zlodeja, je potrebné bezodkladne túto skutočnosť oznámiť na bezplatnom čísle polície 158 alebo 159.

Pre mestských policajtov je bezpečnosť prvoradá a aj preto sú na viacerých miestach pri vstupe na Staromestské vianočné trhy zo strany od okraja Hviezdoslavovho námestia umiestnené betónové zátarasy. 

Pevne veríme, že bezpečnostné opatrenia budú zo strany verejnosti prijaté s pochopením a k žiadnemu narušeniu vianočnej atmosféry nedôjde.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 26.11.2019 / 26.11.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.