Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Počas letných mesiacov sa mestskí policajti venujú aj miestam určeným na relax a kúpanie

Dátum: 19.07.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Počas letných mesiacov sa mestskí policajti venujú aj miestam určeným na relax a kúpanie

Z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti návštevníkov Kuchajdy policajti Expozitúry Bratislava III zvýšili výkon služby na tomto prírodnom kúpalisku

Kuchajda je v letných mesiacoch obľúbeným miestom na relax pre tých, ktorí sa chcú opaľovať, okúpať sa, zabehať si, či inak si zašportovať. Z dôvodu zabezpečenia bezpečnosti jej návštevníkov práve v tomto čase policajti Expozitúry Bratislava III zvýšili výkon služby na tomto prírodnom kúpalisku.
 
 
kuchajda
 
 
 

Počas služby sa zameriavajú na dodržiavanie verejného poriadku na tomto mieste, kontrolujú dodržiavanie zákazu vstupu cyklistov, či zákazu pohybu psov v celom priestore prírodného kúpaliska Kuchajda. Letná sezóna a kúpanie sa na jazerách so sebou však často krát prináša aj isté riziká. Naši policajti preto návštevníkov Kuchajdy pravidelne upozorňujú a odporúčajú im, ako si chrániť svoje veci. V prvom rade je potrebné si osvojiť isté návyky a nenosiť so sebou žiadne zbytočné veci, cennosti, platobné karty, či veľké sumy peňazí. V prípade opustenia opaľovacieho miesta je vhodné vždy niekoho požiadať, aby dohliadol na Vaše veci. V prípade, že sa stanete obeťou neželaného konania zlodeja, je potrebné kontaktovať políciu.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 19.7.2019 / 19.7.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.