Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Policajti záchranári

Dátum: 04.07.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Policajti záchranári

Jedna z hliadok mestskej polície vykonávajúca služobnú činnosť v Dúbravke spozorovala sediac na zastávke MHD neznámeho staršieho muža, ktorý silno krvácal z hlavy

Jedna z hliadok mestskej polície vykonávajúca služobnú činnosť na Saratovskej ulici v Dúbravke spozorovala sediac na zastávke MHD neznámeho staršieho muža. Ten silno krvácal z hlavy. Mestskí policajti nezaváhali ani minútu, pri neznámom zastavili a od náhodných okoloidúcich zistili, že tento spadol zo schodov, pričom, ako bolo vidieť, pri páde utrpel hlboké sečné rany na hlave, poranil si ruky a sťažoval sa na narazené rebrá.
 
 
Záchranná služba
 
 
 

Dlhoročná mestská policajtka, ktorá v tomto poriadkovom útvare pracuje už vyše 10 rokov a nedávno absolvovala odborný kurz prvej pomoci, mužovi tlakovým obväzom zastavila krvácanie. Muž však začal upadať do šoku, mal triašku, preto ho policajti okamžite zabalili do izotermickej fólie. Do príchodu záchranárov s mužom neustále komunikovali a poskytovali mu potrebnú pomoc. Záchranári následne, ako sa neskôr ukázalo, 90-ročného Bratislavčana previezli na ošetrenie do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.7.2019 / 4.7.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.