Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Putovný pohár náčelníka MsP skončil opäť v Starom Meste

Dátum: 14.06.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Putovný pohár náčelníka MsP skončil opäť v Starom Meste

Športový deň náčelníka mestskej polície má za sebou ďalší úspešný ročník

Športový deň náčelníka mestskej polície má za sebou ďalší úspešný ročník. Aj tentokrát sa toto milé podujatie konalo v areáli kynologickej stanice mestskej polície v Mlynskej doline.
 
 
Športový deň náčelníka MsP
 
 
 

Hlavným programom športového dňa bol minifutbalový turnaj O putovný pohár náčelníka mestskej polície. Ten minuloročný vyhrali mestskí policajti z Expozitúry Bratislava 1. Či sa im podarí prvenstvo obhájiť zaujímalo každého a súperi tomu podriadili aj taktiku. Už prvý zápas, v ktorom sa stretli Staromešťania s kolegami z Ružinova naznačil, že jednotlivé družstvá to ľahké mať nebudú. Tieto slová sa napokon potvrdili aj pri záverečnom vyhlasovaní. Prvenstvo sa opäť ušlo futbalistom zo Starého Mesta, druhá priečka patrí na tento rok mestským policajtom z Dúbravky a v treťom mieste sa umiestnili kolegovia z Petržalky. Všetkým víťazom i porazeným gratulujeme.

Športový deň náčelníka mestskej polície však nie je len o futbale. Jeho organizátori pre všetkých pripravili v rámci neho aj viaceré zaujímavé súťaže. Bola to z tradičná streľba zo vzduchovky, siamské dvojičky, skok vo vreci, ale aj hod lopičkou na cieľ. Víťazov týchto disciplín čakali na záver naozaj zaujímavé ceny. A skutočne milým prekvapením športového dňa bolo aj vystúpenie utajeného hosťa podujatia - ako sa ukázalo Igora Kmeťa staršieho. Ten svojimi pesničkami dostal policajtov takmer do varu, za čo mu ďakujeme.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.6.2019 / 14.6.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.