Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Policajti Expozitúry Bratislava III sa postarali o záchranu 14-ročného dievčaťa, ktoré bolo značne pod vplyvom alkoholu

Dátum: 21.04.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Policajti Expozitúry Bratislava III sa postarali o záchranu 14-ročného dievčaťa, ktoré bolo značne pod vplyvom alkoholu

Policajti Expozitúry Bratislava III sa postarali o záchranu len 14- ročného dievčaťa, ktoré bolo značne už na pohľad pod vplyvom alkoholu

Policajti Expozitúry Bratislava III sa postarali o záchranu len 14- ročného dievčaťa, ktoré bolo značne už na pohľad pod vplyvom alkoholu. Ležiace dievča na záhradnom stole v objekte športoviska vo Vajnoroch si mestskí policajti všimli najskôr na kamerách. Uvedenú skutočnosť následne preverili priamo na mieste.
 
 
dychova skuska
 
 
 

Dievča po ich príchode nezrozumiteľne komunikovalo a pri pokusoch o chôdzu nebolo schopné udržať stabilitu tela. Policajtom bolo už na pohľad jasné, že dievčina je silne pod vplyvom alkoholu alebo iných látok. Z uvedeného dôvodu ihneď na miesto privolali pracovníkov RZP a príslušníkov PZ. Po vykonaní dychovej skúšky na alkohol policajti zistili, že 14-ročné dievča nafúkalo 0,61 mg/l alkoholu v dychu, čo v prepočte znamená 1,29 promile v krvi. Po zistení tejto skutočnosti boli na miesto prizvaní jej rodičia, vec si k ďalšiemu konaniu prevzala hliadka PZ.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 21.4.2019 / 21.4.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.