Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestskí policajti vykonali špeciálnu kontrolu

Dátum: 20.03.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestskí policajti vykonali špeciálnu kontrolu

Úsilie mestských policajtov si mali možnosť všimnúť Bratislavčania vo všetkých mestských častiach na území štvrtého bratislavského okresu

Úsilie mestských policajtov dodržiavať čistotu a verejný poriadok ako aj eliminovať a predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností si mali možnosť všimnúť Bratislavčania vo všetkých mestských častiach na území štvrtého bratislavského okresu.
 
 
SP
 
 
 

V rámci včera vykonanej špeciálnej kontroly sa policajti Expozitúry Bratislavy IV zamerali na dodržiavanie všeobecne záväzných nariadení upravujúcich podmienky držania psov, dodržiavanie zákona o nefajčiaroch, kontrolu TAXI, čistotu a poriadok, BUS pruhy. Ich pozornosti neunikli ani vraky vozidiel, nepovolené skládky, či nepovolené zaberanie verejného priestranstva.

Výsledok - policajti vyriešili priamo na mieste celkom 7 vodičov vozidiel za neoprávnenú jazdu cez BUS pruhy v mestskej časti Lamač, 3 fajčiarov na zastávkach MHD v Lamači a Devínskej Novej Vsi za porušenie zákona o ochrane nefajčiarov a 1 predajcu v Dúbravke za nepovolený ambulantný predaj.

Na príslušné úrady zaslali oznámenia v prípade zistenia 1 vraku vozidla na Gbelskej ulici v Záhorskej Bystrici, celkom 3 nepovolených skládok a 1 nepovoleného umiestnenia toaliet na Studenohorskej ulici v Lamači.

Z kontroly vyšli vzorne, bez porušenia legislatívnych predpisov, skontrolovaní psíčkari a taxikári. Včera bez zistených porušení policajti ukončili aj kontroly detských ihrísk, areály škôl a materských škôlok. V tomto smere nás teší, že na istom úseku naše kontroly plnia preventívny účel. MsP hl. mesta SR Bratislavy bude v obdobných kontrolách pokračovať aj naďalej.

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 21.3.2019 / 21.3.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.