Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy chce cestou častých opakovaných kontrol zabezpečiť Bratislavčanom a návštevníkom čistejšiu a bezpečnú Bratislavu

Dátum: 13.03.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy chce cestou častých opakovaných kontrol zabezpečiť Bratislavčanom a návštevníkom čistejšiu a bezpečnú Bratislavu

Policajti Expozitúry Bratislavy IV vykonali včera na území štvrtého bratislavského okresu špeciálnu kontrolu

Policajti Expozitúry Bratislavy IV vykonali včera na území štvrtého bratislavského okresu špeciálnu kontrolu. Tá sa dotkla vopred vytypovaných lokalít v niektorých mestských častiach spomínaného okresu. Jej cieľom bolo eliminovať, predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností, ako aj kontroly dodržiavania čistoty a poriadku v mestských častiach Karlova Ves, Dúbravka, Lamač a Devínska Nová Ves.
 
 
BA4
 
 
 

Výsledkom kontroly bolo zistenie, že na Segnerovej ulici v Karlovej Vsi došlo zo strany majiteľa psa k porušeniu všeobecne záväzného naradenia o podmienkach držania psov a povinnosti majiteľov psov. Zákon o ochrane nefajčiarov porušili fajčiari, ktorých mestskí policajti prichytili so zapálenou gigaretou na zastávkach mestskej hromadnej dopravy na Ul. Jána Jonáša v Devínskej Novej Vsi a na Ulici pri Hrubej Lúke v Dúbravke. Na Repašského ulici v Dúbravke bola čistota a poriadok ľahostajná jednému človeku, mestskí policajti ho vyriešili v súlade so zákonom priamo na mieste. Na príslušný miestny úrad zaslali oznámenie o zistení nepovolenej skládky na Ulici 1. mája v Devínskej Novej Vsi. Oznámenie na príslušné úrady bolo zaslané aj v prípade zistenia celkom troch vrakov vozidiel na Lysákovej ulici v Dúbravke a Opletalovej ulici a Ulici 1. mája v Devínskej Novej Vsi. Požívanie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách preukázali občanovi v jednom prípade.

V obdobných kontrolách bude MsP pokračovať aj naďalej. Veríme, že Bratislavčanom na meste záleží a preto naše úsilie pri vykonávaní kontrol na tomto úseku ocenia.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.3.2019 / 14.3.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.