Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mladé sprejerky skončili v rukách polície

Dátum: 11.03.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mladé sprejerky skončili v rukách polície

Dievčatá vo veku 16 a 17 rokov čiernym sprejom znehodnotili stenu rožnej budovy na Baštovej ulici, ale aj chodník na námestí SNP

V pondelok 11.3.2019 krátko po 22,30 hod. Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy prijala prostredníctvom linky 159 oznam, pričom oznamovateľ uvádzal, že na križovatke ulíc Klariská – Baštová dve neznáme osoby sprejujú nápis na stenu budovy.
 
 
grafity
 
 
 

Oznamovateľ zároveň ozrejmil, že tieto osoby po posprejovaní budovy sa presúvajú smerom na zastávku MHD na Zochovej ulici. Na uvedenom mieste mestskí policajti spozorovali dve podozrivé osoby, ktoré mali ruky znečistené čiernou farbou a vedľa seba položený sprej čiernej farby, ako aj tašku so šablónami na sprejovanie. Ako sa na mieste ukázalo, išlo o dievčatá vo veku 16 a 17 rokov, ktoré sa policajtom priznali, že to boli ony, ktoré čiernym sprejom znehodnotili stenu rožnej budovy na Baštovej ulici, ale aj chodník na Námestí SNP. Nakoľko vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci, obe dievčatá boli na mieste odovzdané príslušníkom Policajného zboru.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.3.2019 / 12.3.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.