Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Muža v bezvedomí ležiaceho na priechode motoristi ignorovali

Dátum: 04.03.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Muža v bezvedomí ležiaceho na priechode motoristi ignorovali

Dnes popoludní zostal ležať nehybne na priechode pre chodcov križovatky Miletičovej a Košickej ulice v Bratislave neznámy muž

Dnes popoludní zostal ležať nehybne na priechode pre chodcov križovatky Miletičovej a Košickej ulice v Bratislave neznámy muž. Ten pri prechádzaní cez priechod nešťastne zakopol, stratil rovnováhu a zostal ležať na vozovke.
 
 
Priechod pre chodcov
 
 
 

Vodiči prechádzajúcich vozidiel okolo muža v bezvedomí len bez povšimnutia prechádzali. Našťastie, v tom čase týmito miestami prechádzala jedna z hliadok mestskej polície. K policajtom, ktorí okamžite so služobným vozidlom zastavili sa prihovorili dvaja mladíci. Tí medzitým komunikovali s operátorom linky 112. Po presvedčení sa, že neznámy muž ktorý medzitým začal opäť komunikovať nemá viditeľné vonkajšie zranenia, ho hliadka na odporúčanie operátora tiesňovej linky 112 opatrne presunula na chodník a uložila do stabilizovanej polohy. Následne privolaní záchranári  64-ročného Bratislavčana previezli na ošetrenie do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia.

       

 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 5.3.2019 / 5.3.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.