Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Spoločné koordinačné stretnutie v súvislosti s blížiacou sa uzávierkou komunikácií v Bratislave

Dátum: 13.02.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Spoločné koordinačné stretnutie v súvislosti s blížiacou sa uzávierkou komunikácií v Bratislave

Na pôde veliteľstva MsP hl. mesta SR Bratislavy sa v súvislosti s blížiacou plánovanou uzávierkou komunikácií v Bratislave uskutočnilo v priebehu spoločné koordinačné stretnutie predstaviteľov mestskej polície a Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave

Na pôde veliteľstva MsP hl. mesta SR Bratislavy sa v súvislosti s blížiacou plánovanou uzávierkou komunikácií v Bratislave uskutočnilo v priebehu včerajšieho dňa spoločné koordinačné stretnutie predstaviteľov mestskej polície a Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave.
 
 
koordinačné stretnutie
 

Cieľom tohto stretnutia bola výmena informácií, vytýčenie úloh a postupov pri zabezpečovaní prejazdnosti a bezpečnosti cestnej premávky centrom mesta. Pre účely zabezpečovania aktuálneho informovania verejnosti zriadilo hlavné mesto SR Bratislavy v spolupráci s Ministerstvom vnútra SR informačnú linku 0800 24 2000, prostredníctvom ktorej sa budú môcť Bratislavčanky, Bratislavčania ako aj návštevníci mesta dozvedieť aktuálne informácie o dopravnej situácii, obmedzeniach, obchádzkových trasách a zmenách, ktoré môžu nastať z operatívnych dôvodov.

Občanov preto prosíme, aby všetky rady a odporúčania sledovali, aby sme toto náročné obdobie, ktoré nás v najbližších dňoch čaká, spoločnými silami zvládli a bezpečnosť v uliciach zachovali.

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 14.2.2019 / 14.2.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.