Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pracovná porada s novým náčelníkom

Dátum: 11.02.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Pracovná porada s novým náčelníkom

Na pracovnej porade sa s riadiacimi pracovníkmi Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy stretol JUDr. Marek Gajdoš, ktorý bol schválený následne ustanovený do funkcie náčelníka Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy

Na pracovnej porade sa s riadiacimi pracovníkmi Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy stretol JUDr. Marek Gajdoš, ktorý bol na návrh primátora hlavného mesta Ing. arch. Matúša Valla dňa 7.2.2019 schválený poslancami Mestského zastupiteľstva a následne dňom 8.2.2019 ustanovený do funkcie náčelníka Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy.
 
 
porada
 

Ing. Ivan Lechner, ktorý bol do dňa 7.2.2019 poverený vedením mestskej polície tak oficiálne odovzdal do rúk novému náčelníkovi riadenie tohto poriadkového útvaru. Následne velitelia jednotlivých expozitúr ako aj riadiaci pracovníci funkčných útvarov oboznámili nového náčelníka s činnosťou pracovísk, ktoré riadia. Marek Gajdoš vyjadril presvedčenie, že s tímom funkcionárov mestskej polície nadobudnú spoločné vízie, ktoré prispejú k zefektívneniu činnosti mestskej polície v hlavnom meste.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 12.2.2019 / 12.2.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.