Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Osobitné kontroly počas víkendu v uliciach Bratislavy

Dátum: 10.02.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Osobitné kontroly počas víkendu v uliciach Bratislavy

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy vykonala počas uplynulého víkendu v uliciach Bratislavy osobitné kontroly

Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy vykonala počas uplynulého víkendu v uliciach Bratislavy osobitné kontroly. Tie sa dotkli mestskou políciou vytypovaných lokalít v uliciach Bratislavy s cieľom eliminovať, predchádzať páchaniu akýchkoľvek foriem protiprávnych činností a zachovania verejného poriadku v meste.
 
 
osobitne kontroly
 

V čase piatkovej kontroly sa plnenia úloh zúčastnili hliadky viacerých bratislavských expozitúr. Policajti počas noci monitorovali Obchodnú ulicu, Poštovú ulicu, Námestie SNP a Kamenné námestie. Výsledok, počas kontroly zaznamenali 3 priestupky na úseku čistoty a poriadku, celkom 13 osôb požívalo alkoholické nápoje na verejných priestranstvách v rozpore so všeobecne záväzným nariadením a 3 prevádzky nedodržali stanovené záverečné hodiny.

Obdobnú kontrolu mestskí policajti Expozitúry Bratislava II vykonali spolu s príslušníkmi Stanice jazdeckej polície a kynológie počas včerajšieho popoludnia na Stavbárskej ulici v Bratislave a jej okolí, kde čistota a verejný poriadok bola ľahostajná celkom 6 ľuďom. Tesne pred kontrolou na Stavbárskej ulici policajti preverovali prijatý oznam na Ivánskej ceste. Tam sa nachádzal občan Rumunskej republiky, ktorého zdravotný stav si vyžiadal za asistencie hliadky mestskej polície jeho prevoz do jednej z bratislavských nemocníc.

V obdobných kontrolách bude MsP pokračovať aj naďalej.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 11.2.2019 / 11.2.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.