Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nové Mesto pod zvýšenou kontrolou

Dátum: 07.02.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Nové Mesto pod zvýšenou kontrolou

Mestskí policajti z Expozitúry Bratislava III sa v mestskej časti Nové Mesto zamerali na kontrolu dodržiavania verejného poriadku

Mestskí policajti z Expozitúry Bratislava III sa v mestskej časti Nové Mesto zamerali na kontrolu dodržiavania verejného poriadku. Kontrolovali neprispôsobivé osoby, posvietili si aj na dodržiavanie ustanovení zákona o odpadoch a zákona, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov ako aj na to, či občania dodržiavajú zákaz konzumácie alkoholických nápojov na verejných priestranstvách.
 
 
kontrola Exp. BA III
 
 
 

Mestskí policajti v priebehu niekoľkých hodín skontrolovali 13 neprispôsobivých osôb, ktoré následne preverovali, či sa nenachádzajú v policajnom pátraní. Na Račianskom mýte skontrolovali 5 osôb, ktoré nerešpektovali zákaz konzumácie alkoholických nápojov na verejnom priestranstve, priestupcovia boli preto na mieste riešení v zmysle zákona. Mestskí policajti v rámci kontroly zadokumentovali aj 1 vrak motorového vozidla, ktorého nález nahlásili na príslušný úrad. Obľúbeným miestom pre venčenie psov zo strany psíčkarov je aj parčík na Račianskom mýte, preto v rámci kontroly bola pozornosť hliadky venovaná aj tomuto miestu. Tu boli skontrolovaní 4 majitelia psov a je potrebné povedať, že povinnosti pre nich vyplývajúce z príslušného zákona, či príslušných VZN dobre poznajú.

V obdobných akciách bude mestská polícia aj naďalej pokračovať.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 8.2.2019 / 8.2.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.