Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Vďaka rýchlej reakcií mestských policajtov sa predišlo väčším škodám na majetku

Dátum: 22.01.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Vďaka rýchlej reakcií mestských policajtov sa predišlo väčším škodám na majetku

Mestskí policajti Expozitúry Bratislava II dnes krátko po polnoci počas výkonu služby v okolí Pentagonu na Stavbárskej ulici v Bratislave spozorovali požiar jednej z troch tam umiestnených podzemných smetných nádob

Mestskí policajti Expozitúry Bratislava II dnes krátko po polnoci počas výkonu služby v okolí Pentagonu na Stavbárskej ulici v Bratislave spozorovali požiar jednej z troch tam umiestnených podzemných smetných nádob.
 
 
požiar
 

Z uvedeného dôvodu ihneď kontaktovali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru SR, ako aj majiteľa osobného motorového vozidla, ktoré sa v tom čase nachádzalo v blízkosti ohňom ohrozeného miesta. Požiar hasiči lokalizovali, majiteľ požiarom ohrozeného vozidla ho stihol v krátkom čase preparkovať. Vec si prevzal k ďalšiemu konaniu PZ.

S obdobným prípadom sa stretli aj mestskí policajti z Expozitúry Bratislava IV. Na základe oznamu, prijatého prostredníctvom linky 159, išli preveriť situáciu na Agátovej ulici v Dúbravke, kde sa mal podľa slov oznamovateľa šíriť dym z jednej z chatiek v záhradkárskej oblasti. Mestskí policajti po príchode na miesto spozorovali, že chatku zachvátili plamene, preto ihneď privolali príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, ktorí požiar uhasili. Do času uhasenia požiaru poskytli hasičom súčinnosť, pričom dohliadali predovšetkým na bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky v okolí miesta požiaru.

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 23.1.2019 / 23.1.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.