Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pracovné rokovania so starostami

Dátum: 09.01.2019
Autor: Mestská polícia Bratislava
Pracovné rokovania so starostami

V týchto dňoch na pôde veliteľstva MsP hl. mesta SR Bratislavy prebiehajú pracovné stretnutia starostov jednotlivých mestských častí s vedením MsP za účasti veliteľov jednotlivých bratislavských expozitúr

V týchto dňoch na pôde veliteľstva MsP hl. mesta SR Bratislavy prebiehajú na základe pozvania náčelníka MsP hl. mesta SR Bratislavy vrch. kom. Ing. Ivana Lechnera pracovné stretnutia starostov jednotlivých mestských častí s vedením MsP za účasti veliteľov jednotlivých bratislavských expozitúr.
 
 
starostovia

Náčelník MsP starostom mestských častí prezentuje činnosť MsP a oboznamuje ich s výsledkami dosiahnutými za uplynulý rok 2018. Predmetom programu stretnutia sú aj pálčivé otázky a aktuálna problematika na úseku verejného poriadku.

Lechner oceňuje, že starostovia prijali jeho pozvanie a verí, že nájdu spoločné vízie pri zabezpečovaní verejného poriadku v hlavnom meste a ich úzka spolupráca bude predpokladom k úspešnému riešeniu zásadných vecí v jednotlivých mestských častiach.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 10.1.2019 / 10.1.2019

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.