Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Na novom dopravnom ihrisku sa bude lepšie jazdiť

Dátum: 27.11.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Na novom dopravnom ihrisku sa bude lepšie jazdiť

Dnes predpoludním sme sa zúčastnili slávnostného otvorenia novovybudovaného detského dopravného ihriska v areáli MŠ Legerského

Dnes predpoludním sme sa zúčastnili slávnostného otvorenia novovybudovaného detského dopravného ihriska v areáli MŠ Legerského.
 
dopravné ihrisko

V tejto materskej škole sme boli naposledy na dopravnej výchove ešte pred letnými prázdninami a pohľad na detské dopravné ihrisko, ktorý sa nám naskytol, zabolel. Neverili sme, že sa podarí obnoviť ho. No to, čo sme videli dnes, nás veľmi príjemne prekvapilo. Práve tu bolo skutočne vidieť, že keď niekto niečo naozaj chce, dá sa to zrealizovať a v tomto prípade sa podarila dobrá vec vedeniu škôlky v spolupráci s Občianskym združením Zelená deťom a Miestnym úradom mestskej časti Bratislava - Nové Mesto. Dnešného slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj starosta mestskej časti Bratislava - Nové mesto Rudolf Kusý, ktorý keď sme ho tak pozorovali, sa na chvíľku vrátil v čase do svojho detstva. Jeho úsmev hovoril za všetko. 

Dopravné ihrisko je skutočne krásne a už teraz sa tešíme na jar, kedy sa sem medzi deti znova vrátime aj s našou dopravnou výchovou.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 28.11.2018 / 28.11.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.