Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Staráme sa o Vašu bezpečnosť aj na vianočných trhoch

Dátum: 21.11.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Staráme sa o Vašu bezpečnosť aj na vianočných trhoch

Mestská polícia sa počas celého trvania vianočných trhov bude starať o bezpečnosť návštevníkov a rovnako o bezproblémový priebeh týchto predvianočných dní

Vianočné sviatky nám už pomaly ale isto klopú na dvere a súčasťou predvianočného obdobia sú už tradičné vianočné trhy, ktoré sú každoročne organizované v priestoroch Hlavného, Hviezdoslavovho, Františkánskeho a Primaciálneho námestia priamo v centre Bratislavy. Na tieto miesta prichádza každým rokom množstvo ľudí, Bratislavčanov ale aj návštevníkov hlavného mesta, vychutnať si naplno predvianočnú atmosféru.
 
vianočné trhy - policajti

Mestská polícia sa už v týchto dňoch, ale aj počas celého trvania vianočných trhov bude starať o bezpečnosť návštevníkov a rovnako o bezproblémový priebeh týchto predvianočných dní.

I napriek tomu, že mestskí policajti na vianočných trhoch pravidelne hliadkujú a aj naďalej budú na týchto miestach vykonávať služobnú činnosť, prípadným vreckovým krádežiam sa úplne zamedziť nedá. V tejto súvislosti preto odporúčame návštevníkom, aby svoje osobné doklady, peniaze či iné cennosti mali neustále pod kontrolou, teda nenechávali si ich na miestach kde môžu byť ľahkou korisťou pre zlodejov, napríklad v batohu na chrbte alebo v zadnom vrecku nohavíc. Rovnako radíme verejnosti nenosiť si so sebou na tieto miesta príliš veľký obnos peňazí, prípadne nosiť platobné karty oddelene od peňazí a dokladov. V prípade, že by sa Vám stala akákoľvek nepríjemnosť neváhajte a kontaktuje políciu.

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 22.11.2018 / 22.11.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.