Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Sme pripravení dohliadať na bezpečnosť a verejný poriadok počas blížiacich sa sviatkov

Dátum: 26.10.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Sme pripravení dohliadať na bezpečnosť a verejný poriadok počas blížiacich sa sviatkov

Mestskí policajti sa formou zvýšeného výkonu služby postarajú o bezpečnosť a verejný poriadok na cintorínoch najmä v Slávičom údolí, Krematóriu, Martinskom a Vrakuňskom cintoríne

Na dnešnom tlačovom brífingu primátora hl. mesta SR Bratislavy JUDr. Iva Nesrovnala, konanom na Vrakuňskom cintoríne, informoval vrch. kom. Ing. Ivan Lechner o prijatých opatreniach zo strany Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy v súvislosti s blížiacim sa Sviatkom všetkých svätých a Pamiatky zosnulých.
 
cintorín Vrakuňa

Uviedol, že mestskí policajti sa formou zvýšeného výkonu služby od dnešného popoludnia až do dňa 4. novembra 2018 postarajú o bezpečnosť a verejný poriadok na cintorínoch najmä v Slávičom údolí, Krematóriu, Martinskom a Vrakuňskom cintoríne. V bezprostrednom okolí bratislavských cintorínov budú participovať pri organizácií dopravy a zabezpečení bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. V tejto súvislosti apeloval na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa riadili pokynmi ako mestskej, tak aj štátnej polície.

Zároveň návštevníkov cintorínov upozornil, aby si dávali pozor na svojej osobné veci a tie nenechávali kdekoľvek voľne bez dozoru položené a tak nedávali šancu zlodejom. Pripomenul, že v prípade, ak by sa už niekto stal svedkom takéhoto protiprávneho konania, je potrebné bezodkladne ihneď kontaktovať príslušníkov mestskej alebo štátnej polície.

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 26.10.2018 / 26.10.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.