Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Na Dudvážskej ulici šlo o život

Dátum: 24.10.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Na Dudvážskej ulici šlo o život

Mestskí policajti z Expozitúry BA II v spolupráci s kynologickou hliadkou mestskej polície počas výkonu kontroly zameranej na dodržiavanie verejného poriadku v mestských častiach Vrakuňa a Podunajské Biskupice zachránili ľudský život

Mestskí policajti z Expozitúry BA II v spolupráci s kynologickou hliadkou mestskej polície počas výkonu kontroly zameranej na dodržiavanie verejného poriadku v mestských častiach Vrakuňa a Podunajské Biskupice zachránili ľudský život.
 
sanitka

Pri prejednávaní priestupku, ktorého sa dopustila skupinka osôb na Dudvážskej ulici tým, že osoby na verejnom priestranstve konzumovali alkoholické nápoje sa zrazu jeden zo zúčastnených mužov začal zvíjať v kŕčoch. Mestskí policajti ihneď zareagovali a uložili muža do stabilizovanej polohy, pričom sa s ním neustále snažili komunikovať. Muž však nereagoval, policajti následne zistili, že má zapadnutý jazyk a nedokáže sa nadýchnuť, preto urobili všetky potrebné úkony k tomu, aby mu dýchacie cesty spriechodnili. Do príchodu pracovníkov rýchlej zdravotnej pomoci držali muža v stabilizovanej polohe, pričom ho prikryli izotermickou fóliou. Záchranári následne muža s epileptickým záchvatom previezli na ošetrenie do Ružinovskej nemocnice.  

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 24.10.2018 / 24.10.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.