Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

V okrese Bratislava IV bolo rušno

Dátum: 04.10.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
V okrese Bratislava IV bolo rušno

Mestskí policajti z Expozitúry BA IV sa počas akcie zrealizovanej v mestských častiach Karlova Ves, Dúbravka a Lamač venovali viacerým oblastiam kontroly.

Kontrola zameraná na čistotu a poriadok na verejných priestranstvách, dodržiavanie pravidiel trhového poriadku, dodržiavanie ustanovení vyplývajúcich zo zákona, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov, rešpektovanie zákona o ochrane nefajčiarov a príslušných všeobecne záväzných nariadení, ale aj kontrola statickej dopravy, všetkým týmto oblastiam sa venovali mestskí policajti z Expozitúry BA IV počas akcie zrealizovanej v mestských častiach Karlova Ves, Dúbravka a Lamač.
 
kontrola Dúbravka

V priebehu akcie bolo skontrolovaných 13 majiteľov psov, svoje povinnosti si riadne plnia a v kontrole obstáli bez zistenia priestupku. Rovnako tomu bolo aj v prípade predajcov, títo v uvedených mestských častiach pravidlá trhového poriadku dobre poznajú a dodržiavajú. Počas kontrolnej činnosti mestskí policajti objavili a zadokumentovali v 1 prípade vrak motorového vozidla a v 1 prípade aj nelegálnu skládku, obe zistenia boli oznámené príslušným orgánom. Čo sa týka kontroly statickej dopravy, v tomto smere bolo zistených celkom 12 priestupkov, pričom v 8 prípadoch boli priestupcovia riešení uložením blokovej pokuty a 4 priestupcovia formou napomenutia. Opakovane bolo na úseku dopravy riešené aj nepovolené parkovanie vozidiel na cestičkách vyhradených pre cyklistov. Za nerešpektovanie ustanovení vyplývajúcich zo zákona o ochrane nefajčiarov boli riešení 2 priestupcovia.  

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 4.10.2018 / 4.10.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.