Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestskí policajti vo výkone kontrol nepoľavia

Dátum: 23.08.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestskí policajti vo výkone kontrol nepoľavia

Opäť, v priebehu krátkeho časového rozmedzia, tentokrát v územnom obvode Bratislava II, mestskí policajti hl. mesta SR Bratislavy vykonali včera popoludní ďalšiu špeciálnu kontrolu. Zameraná bola najmä na kontrolu ľudí bez domova, ...

Opäť, v priebehu krátkeho časového rozmedzia, tentokrát v územnom obvode Bratislava II, mestskí policajti hl. mesta SR Bratislavy vykonali včera popoludní ďalšiu špeciálnu kontrolu. Zameraná bola najmä na kontrolu ľudí bez domova, neprispôsobivé osoby, dodržiavanie verejného poriadku, ako aj kontrolu vodičov taxi.
 
 
vozidlo taxi
 
Skontrolované boli miesta v okolí obchodného centra Hron, Letiska M. R. Štefánika, Park Andreja Hlinku, Bebravská ulica, či okolie Štrkoveckého jazera.

Výsledok kontroly- u 2 vodičov taxi chýbala predpísaná dokumentácia nevyhnutná pre výkon vodiča taxi a 2 osoby skončili na príslušnom oddelení Policajného zboru potom, čo ich mestskí policajti zadržali na detskom ihrisku pri Štrkoveckom jazere z dôvodu podozrenia, že na mieste verejnosti prístupnom vyvolali verejné pohoršenie vykonávaním pohlavného styku.

Zďaleka nemožno povedať, že v rámci letnej turistickej sezóny išlo o jednu z posledných takýchto akcii, v rámci zachovania verejného poriadku v uliciach Bratislavy budeme aj naďalej v obdobných akciách pokračovať.

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 23.8.2018 / 23.8.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.