Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Spoločný výkon služby

Dátum: 20.07.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Spoločný výkon služby

V priebehu včerajšieho popoludnia až po neskoré večerné hodiny mestskí policajti spolu s policajtmi Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III zrealizovali spoločný výkon služby na území celého okresu Bratislava III.

V priebehu včerajšieho popoludnia až po neskoré večerné hodiny mestskí policajti spolu s policajtmi Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III zrealizovali spoločný výkon služby na území celého okresu Bratislava III. Prizvaní boli pracovníci Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny spolu s pracovníkom MÚ MČ Bratislava Nové Mesto a zamestnancom MÚ MČ Bratislava Rača.
 
 
kontrola na Kuchajde
 

V rámci spoločnej činnosti sa prioritne zamerali na ochranu mládeže, s osobitným zameraním na predaj, podávanie a požívanie alkoholických nápojov neplnoletými mladistvými osobami vo vopred vytypovaných objektoch a na verejne prístupných miestach. Monitorovali sa parky, prírodné kúpalisko Kuchajda, štadión Pasienky, bufety, podniky, herne a miesta, kde bol predpoklad, že sa tam môžu mladistvé osoby nachádzať. Skontrolovaných bolo celkom 73 osob. Výsledkom bolo uloženie blokovej pokuty v prípade zistenia dopravného priestupku na Karpatskom námestí a zadržanie 2 mužov vo veku 41 a 36 rokov, ktorí sú nateraz podozriví z páchania drogovej trestnej činnosti. Na osobnej slobode ich policajti obmedzili v záhradkárskej osade na Cintulovej ulici, kde bolo zaistené väčšie množstvo rastliny, u ktorej je predpoklad, že sa jedná o indické konope. Za účelom zistenia, o akú rastlinu sa presne jedná, bol zaistený materiál zaslaný na expertízne skúmanie a vec si prevzal k ďalšiemu konaniu vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III.

V obdobných kontrolách budú mestskí policajti spolu s príslušníkmi PZ pokračovať aj naďalej na území celého hlavného mesta SR Bratislavy.

 

 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 20.7.2018 / 20.7.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.