Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Staňte sa jedným z nás!

Dátum: 29.01.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Staňte sa jedným z nás!

Záleží Vám na tom, aby sa ľudia vo Vašom okolí cítili bezpečne? Ste spoľahliví a v rozhodovaní samostatní? Komunikujete s ľuďmi zdvorilo, s porozumením? Sami dodržiavate zásady občianskeho spolunažívania?

Záleží Vám na tom, aby sa ľudia vo Vašom okolí cítili bezpečne? Ste spoľahliví a v rozhodovaní samostatní? Komunikujete s ľuďmi zdvorilo, s porozumením? Sami dodržiavate zásady občianskeho spolunažívania? Ak ste odpovedali na otázky kladne a chcete sa vo svojom živote spolupodieľať na dodržiavaní zákonov a prehlbovať si svoje znalosti, pridajte sa k nám! Ponúkame Vám stabilný príjem a zamestnanie.
Od uchádzača o prácu príslušníka MsP požadujeme bezúhonnosť, ukončené minimálne úplne stredné vzdelanie s maturitou alebo policajné vzdelanie, vek minimálne 21rokov, telesnú a duševnú spôsobilosť. K stabilnému platu ponúkame viaceré benefity (13- a 14.plat, príspevky na bývanie, stravné lístky, bezplatnú MHD v Bratislave, možnosť ubytovania vo vlastných ubytovacích zariadeniach, voľné vstupenky do vybraných športových zariadení a ďalšie benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy). Pracovný pomer nevylučuje vykonávanie inej zárobkovej činnosti alebo podnikateľskej činnosti , pokiaľ nie je v konflikte záujmov, resp. nie je v rozpore s dobrými mravmi.

Ako na to?
Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru a osobný dotazník si uchádzač o prácu príslušníka Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy môže prevziať osobne na vnútorno-organizačnom oddelení Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy so sídlom na Gunduličovej ulici č.10, 811 05 Bratislava, prípadne bližšie informácie poskytne personalistka MsP na telefónnom čísle: +421 2 599 806 55.
 
 
foto
 
 
 
 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 30.1.2018 / 30.1.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.