Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pozreli sme sa aj na rezidenčné parkovanie v Karlovej Vsi

Dátum: 06.02.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Pozreli sme sa aj na rezidenčné parkovanie v Karlovej Vsi

V uplynulých dňoch sa mestskí policajti v rámci prvého, štvrtého a piateho bratislavského okresu zamerali na kontrolu taxislužieb, statickej dopravy, čistoty a poriadku na verejných priestranstvách ako aj kontrolu zákona, ktorým ...

V uplynulých dňoch sa mestskí policajti v rámci prvého, štvrtého a piateho bratislavského okresu zamerali na kontrolu taxislužieb, statickej dopravy, čistoty a poriadku na verejných priestranstvách ako aj kontrolu zákona, ktorým sa upravujú niektoré podmienky držania psov a všeobecne záväzných nariadení vzťahujúcich sa na túto oblasť.
 
 
rezidenčné parkovanie 1
 

Počas kontroly príslušníci mestskej polície prekontrolovali 15 taxikárov, pričom závady zistili v dvoch prípadoch, tieto boli odstúpené na doriešenie príslušnému správnemu orgánu. Na úseku rezidenčného parkovania v mestskej časti Karlova Ves zistili dúbravskí policajti 10 priestupkov.18 priestupkov na úseku statickej dopravy v priebehu niekoľkých hodín zistili a riešili petržalskí mestskí policajti, ktorí sa okrem iného pozreli aj na psíčkarov. Títo dopadli relatívne dobre, až na jedného z nich, ktorý sa hliadke nevedel preukázať registračnou známkou psa. V Petržalke za znečisťovanie verejných priestranstiev boli priestupcovia riešení v štyroch prípadoch.  

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 7.2.2018 / 7.2.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.