Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestskí policajti vykonali špeciálnu kontrolu

Dátum: 30.01.2018
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestskí policajti vykonali špeciálnu kontrolu

Kontrole zameranej na taxikárov, parkovaniu, resp. státiu s vozidlami na miestach vyhradených pre zdravotne postihnutých občanov, dodržiavaniu zákazu fajčenia na zastávkam MHD, ako aj ďalšiemu dodržiavaniu všeobecne záväzných ...

Kontrole zameranej na taxikárov, parkovaniu, resp. státiu s vozidlami na miestach vyhradených pre zdravotne postihnutých občanov, dodržiavaniu zákazu fajčenia na zastávkam MHD, ako aj ďalšiemu dodržiavaniu všeobecne záväzných nariadení sa príslušníci Mestskej polície hl. mesta SR Bratislavy venovali v priebehu včerajšieho dňa vo viacerých mestských častiach Bratislavy na území druhého a piateho bratislavského okresu.
Výsledkom vykonaných kontrol bolo zistenie a následné riešenie 3 vodičov, ktorí neoprávnene stáli s vozidlami na miestach vyhradených pre zdravotne postihnutých občanov ako aj 4 priestupcovia, ktorí porušili zákon na ochranu nefajčiarov. V rámci kontroly dodržiavania zákona o cestnej doprave mestskí policajti v bratislavskom Ružinove a Petržalke zistili celkom 12 priestupcov. V priebehu tejto kontroly u viacerých vodičov závady zistené neboli, nakoľko spĺňali zákonom stanovené podmienky. V obdobných kontrolách Mestská polícia hl. mesta SR Bratislavy bude naďalej pokračovať.
 
 
foto
 
 
 
 
Kontakt: Mgr. Tatiana Kurucova
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 31.1.2018 / 31.1.2018

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.