Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prajeme krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov

Dátum: 21.12.2017
Autor: Mestská polícia Bratislava
Prajeme krásne a pokojné prežitie vianočných sviatkov

Vážení Bratislavčania, milé kolegyne a kolegovia, prichádzajú najkrajšie sviatky roka, ktoré každý z nás chce stráviť s tými najbližšími. Niektorí z nás však tohtoročné sviatky, ale aj ...

Vážení Bratislavčania, milé kolegyne a kolegovia,

prichádzajú najkrajšie sviatky roka, ktoré každý z nás chce stráviť s tými najbližšími. Niektorí z nás však tohtoročné sviatky, ale aj rozlúčku so starým rokom strávia v uliciach nášho mesta. Obetujú svoje sviatky, aby ostatní mohli vychutnávať pokojné chvíle v kruhu svojich rodín, priateľov a známych. Budú bdieť nad mestom, nad pokojom jeho ulíc a námestí. Za vysvietenými oknami domov budú svätiť sviatky ľudia, ktorí sa spoliehajú na našu ochranu. Vedia, že vďaka Vám, ktorí budete práve v službe môžu ďakovať za to, že oni môžu pokojne doma vychutnávať čaro nastávajúcich sviatkov.
 
 
vianočné sviatky
 
 
Všetkým Vám - kolegyniam a kolegom by sme sa chceli aj touto cestou poďakovať za celoročnú snahu, za všetky tie činy, ktoré pomáhajú budovať dobrú povesť našej mestskej polície. Priali by sme si, aby práve ona bola synonymom bezpečnosti nášho hlavného mesta, symbolom pokoja.

Všetkým Vám – nielen kolegyniam a kolegom, ale aj obyvateľom nášho hlavného mesta prajeme pokojné prežitie vianočných sviatkov a do Nového roku nadmieru lásky Vašich blízkych, vieru v správnosť toho čo robíme a nádej – tú nádej, ktorá skrýva v sebe prísľub lepších dní a prísľub dôvery, ktorá je základom bytia nás všetkých...

 
Kontakt: Mgr. Barbora Krajčovičová
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 22.12.2017 / 22.12.2017

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.