Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Mestská polícia opäť zabezpečovala verejný poriadok na "Dúhovom pochode"

Dátum: 21.08.2017
Autor: Mestská polícia Bratislava
Mestská polícia opäť zabezpečovala verejný poriadok na
Ako každý rok i tentokrát bola Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy pripravená poskytnúť pomoc organizátorovi podujatia „Dúhový Pride“. V rámci zhromaždenia na Hviezdoslavovom námestí a následného pochodu v uliciach Starého Mesta sa príslušníci mestskej polície starali o ...
Ako každý rok i tentokrát bola Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy pripravená poskytnúť pomoc organizátorovi podujatia „Dúhový Pride“.
 
V rámci zhromaždenia na Hviezdoslavovom námestí a následného pochodu v uliciach Starého Mesta sa príslušníci mestskej polície starali o zabezpečenie verejného poriadku. Bezpečnostné opatrenie mestskej polície bolo i v tomto prípade zrealizované prostredníctvom spolupráce s príslušníkmi Policajného zboru, pričom spoločne dbali na ochranu života, zdravia, majetku obyvateľov a návštevníkov tejto časti mesta, rovnako i účastníkov zhromaždenia a pochodu.

I napriek nie príliš priaznivému počasiu malo zhromaždenie a pochod pokojný a bezproblémový priebeh. Počas podujatia mestská polícia nezaznamenala prípady narušenia verejného poriadku. 

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 21.8.2017 / 21.8.2017

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.