Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nepoučiteľný Košičan

Dátum: 06.04.2017
Autor: Mestská polícia Bratislava
Nepoučiteľný Košičan

Spolupráca s občanmi prináša svoje ovocie. Dôkazom toho je aj dnešný ranný telefonát na číslo mestskej polície 159 v Bratislave.

Spolupráca s občanmi prináša svoje ovocie. Dôkazom toho je aj dnešný ranný telefonát na číslo mestskej polície 159 v Bratislave.
 
Občania nám nahlásili vyčíňanie vtedy ešte neznámeho páchateľa, ktorý na Mariánskej ulici sprejom poškodil zaparkovanú modrú dodávku Citroen. Mestskí policajti podozrivého muža na mieste zadržali a z dôvodu podozrenia zo spáchania prečinu poškodzovania cudzej veci na miesto privolali hliadku Policajného zboru. Ešte pred príchodom policajnej hliadky sa tento muž mestským policajtom k poškodeniu zaparkovanej dodávky priznal a ako uviedol, za podobné konanie bol začiatkom tohto mesiaca už podmienečne odsúdený. 26-ročný Košičan bol následne predvedený na príslušné policajné oddelenie.

„V tomto roku je to už tretí prípad, kedy naše hliadky zadržali sprejerov v bratislavských uliciach,“ povedal vrchný komisár Ing. Ivan Lechner, náčelník bratislavskej mestskej polície. „V boji proti sprejerom nepoľavíme a je len na príslušných súdoch, aby ich konanie spravodlivo trestali. Nie je predsa možné, aby títo svojim konaním ničili nielen súkromný majetok, ale aj majetok nášho hlavného mesta“.

 
Kontakt: PhDr. Peter Pleva
Vytvorené / Posledná aktualizácia: 6.4.2017 / 6.4.2017

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.